Wycieczki szkolne na rok 2019

Przygoda w Ameryce!

Zabierz swoją klasę w niezapomnianą podróż po Ameryce. Oferta Twinpigs dla szkół gwarantuje nie tylko dobrą zabawę, ale również dużą dawkę wiedzy o historii i kulturze kontynentu amerykańskiego.

Wycieczka szkolna to doskonała okazja, by doświadczyć tego, o czym w szkole można tylko usłyszeć. Park Rozrywki Twinpigs to miejsce pełne niezwykłych przygód. Ponad 20 hektarów Parku zostało podzielone na pięć stref tematycznych nawiązujących do kultury zza oceanu. W każdej z nich dzieci znajdą różnorodne atrakcje, m.in. karuzele, park linowy, kina 5D oraz zwierzęta z małego zoo.

Jednak wizyta w Twinpigs to nie tylko zabawa, ale także doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę o kontynencie amerykańskim. Z tą myślą stworzyliśmy różnorodne pakiety dla szkół.

Jednodniowa wycieczka obejmuje stałe atrakcje i pokazy, a także ścieżkę edukacyjną, która przybliży geografię, kulturę i historię krajów Ameryki Północnej.

Dla żądnych wiedzy, nie tylko historycznej, przygotowaliśmy także pakiet edukacyjny, obejmujący wizytę w Muzeum Ognia, gdzie uczniowie zgłębią tajniki tego fascynującego żywiołu. Dowiedzą się, jak ogień zmienił życie człowieka i będą mogli przeprowadzić aż 85 różnych eksperymentów i doświadczeń.

Prawdziwych odkrywców zapraszamy do skorzystania z dwudniowej wycieczki, w ramach której uczniowie będą mogli również skorzystać z atrakcji Parku Wodnego Aquarion lub odwiedzić Muzeum Ognia, a po dniu pełnym zdobywania nowych informacji wybawić się na karaoke lub dyskotece.

Wycieczki szkolne – Oferta PDF
Wycieczki szkolne - zadzwoń 32 41 60 809
2019-03-01T16:35:48+00:00