Półmetek wakacji

To już półmetek wakacji, czyli ostatnia szansa na przeżycie wspaniałej przygody! Najwyższa pora wybrać na Dziki Zachód do Westernowego Parku Rozrywki Twinpigs! Wakacje tylko pozornie są długie. Wie o tym każdy, kto jest lub był uczniem. Niby dwa miesiące, a tyle jest do zrobienia, tyle marzeń do zrealizowania. Nie warto odkładać ich spełnienia, bo może się okazać, że zabraknie czasu. I pozostanie żal. A przecież Westernowy Park Rozrywki TWINPIGS w Żorach czeka na miłośników najlepszej, odjazdowej, wakacyjnej zabawy. Pokazy kowbojskie, zabawy z animatorami, przejażdżki na karuzelach i młyńskim kole, seanse kinowe 5 D, próba sił na strzelnicach (także tej z wirtualną rzeczywistością), pokonanie parków linowych, wizyta w zwierzyńcu.

W sumie ponad 40 atrakcji, a na koniec smaczny posiłek, pyszne lody, czy inny deser. Czy takiej propozycji można się oprzeć? Z pewnością – nie.Dlatego trzeba wykorzystać ten czas luzu, świetną pogodę i przyjechać do TWINPIGS. To przecież tak blisko. Zapraszamy, przed nami druga połowa wakacji.

Z nami na pewno nie będziesz się nudził!
Do zobaczenia w Twinpigs! 🙂

GODZINY OTWARCIA

wydarzenia

Sezon 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd

Godziny Otwarcia

9:00 – 15:00

10:00 – 18:00

Nieczynne

Westernowy Park rozrywki Twinpigs w Żorach - Logo

RODZINNY PARK ROZRYWKI

Westernowy Park Rozrywki w Żorach czyli przygoda, zabawa, rodzina!

Park rozrywki Twinpigs - Gwiazda

Parków rozrywki jest wiele, ale Westernowy Park Rozrywki TWINPIGS to miejsce magiczne, w którym realizują się nie tylko dziecięce marzenia. W Parku Rozrywki TWINPIGS wszystko jest możliwe! Można się stać kowbojem, Indianinem, poszukiwaczem przygód i złota. Wraz z rodziną pokonać ekscytujący parki linowy, bawić się w podchody w lesie, obejrzeć pojedynek rewolwerowców, pojeździć na kucyku, ale i na zapierających dech karuzelach. Westernowy Park Rozrywki TWINPIGS pozwala zajrzeć nie tylko do tajemniczego podziemia, ale też podmorskich głębin. Pogłaskać alpakę i wydoić krowę. Zjeść pyszny obiad, usiąść wygodnie w kinie 5D i sprawdzić swoje umiejętności, refleks, na wirtualnej, supernowoczesnej strzelnicy. Na odwiedzających w każdym wieku czeka ponad 40 atrakcji. Wizyta w świetnie zlokalizowanym Westernowym Parku Rozrywki w Żorach to nieskrępowana, beztroska, bezpieczna zabawa dla całej rodziny.

mapa atrakcji

Park rozrywki Twinpigs - Mapa Atrakcji 2018

Zobacz mapę atrakcji Twinpigs i odkryj drogę do wielu wspaniałych atrakcji, pokazów oraz punktów gastronomicznych.

mapa atrakcji

Dziel się wrażeniami

Jesteśmy aktywni w social mediach. Zobacz, co się dzieje w naszym Parku na co dzień.
Daj lajka i bądź na bieżąco!

2018-08-07T12:05:18+00:00