fbpx

Półmetek wakacji

To już półmetek wakacji, czyli ostatnia szansa na przeżycie wspaniałej przygody! Najwyższa pora wybrać na Dziki Zachód do Westernowego Parku Rozrywki Twinpigs! Wakacje tylko pozornie są długie. Wie o tym każdy, kto jest lub był uczniem. Niby dwa miesiące, a tyle jest do zrobienia, tyle marzeń do zrealizowania. Nie warto odkładać ich spełnienia, bo może się okazać, że zabraknie czasu. I pozostanie żal. A przecież Westernowy Park Rozrywki TWINPIGS w Żorach czeka na miłośników najlepszej, odjazdowej, wakacyjnej zabawy. Pokazy kowbojskie, zabawy z animatorami, przejażdżki na karuzelach i młyńskim kole, seanse kinowe 5 D, próba sił na strzelnicach (także tej z wirtualną rzeczywistością), pokonanie parków linowych, wizyta w zwierzyńcu.

W sumie ponad 40 atrakcji, a na koniec smaczny posiłek, pyszne lody, czy inny deser. Czy takiej propozycji można się oprzeć? Z pewnością – nie.Dlatego trzeba wykorzystać ten czas luzu, świetną pogodę i przyjechać do TWINPIGS. To przecież tak blisko. Zapraszamy, przed nami druga połowa wakacji.

Z nami na pewno nie będziesz się nudził!
Do zobaczenia w Twinpigs! 🙂

GODZINY OTWARCIA

wydarzenia

Sezon 2018
PnWtŚrCzPtSoNd

Godziny Otwarcia

9:00 – 15:00

10:00 – 18:00

Nieczynne

Westernowy Park rozrywki Twinpigs w Żorach - Logo

RODZINNY PARK ROZRYWKI

Westernowy Park Rozrywki w Żorach czyli przygoda, zabawa, rodzina!

Park rozrywki Twinpigs - Gwiazda

Parków rozrywki jest wiele, ale Westernowy Park Rozrywki TWINPIGS to miejsce magiczne, w którym realizują się nie tylko dziecięce marzenia. W Parku Rozrywki TWINPIGS wszystko jest możliwe! Można się stać kowbojem, Indianinem, poszukiwaczem przygód i złota. Wraz z rodziną pokonać ekscytujący parki linowy, bawić się w podchody w lesie, obejrzeć pojedynek rewolwerowców, pojeździć na kucyku, ale i na zapierających dech karuzelach. Westernowy Park Rozrywki TWINPIGS pozwala zajrzeć nie tylko do tajemniczego podziemia, ale też podmorskich głębin. Pogłaskać alpakę i wydoić krowę. Zjeść pyszny obiad, usiąść wygodnie w kinie 5D i sprawdzić swoje umiejętności, refleks, na wirtualnej, supernowoczesnej strzelnicy. Na odwiedzających w każdym wieku czeka ponad 40 atrakcji. Wizyta w świetnie zlokalizowanym Westernowym Parku Rozrywki w Żorach to nieskrępowana, beztroska, bezpieczna zabawa dla całej rodziny.

Park Rozrywki – mapa atrakcji

Park rozrywki Twinpigs - Mapa Atrakcji 2018

Zobacz mapę atrakcji Twinpigs i odkryj drogę do wielu wspaniałych atrakcji, pokazów oraz punktów gastronomicznych.

mapa atrakcji

dziel się wrażeniami

Jesteśmy aktywni w social mediach. Zobacz, co się dzieje w naszym Parku na co dzień.
Daj lajka i bądź na bieżąco!

2018-08-07T12:05:18+00:00