fbpx

Półkolonie w Żorach – tylko w TWINPIGS

Najlepszą formą wypoczynku dla dzieci pozostających w czasie wakacji w domu są niewątpliwie półkolonie, a najlepszym miejscem na półkolonie – jest oczywiście Westernowy Park Rozrywki TWINPIGS w Żorach.

Łatwo tu dojechać samochodem z każdej strony. Park dysponuje dużym parkingiem, dziecko można podwieźć pod same „drzwi do Dzikiego Zachodu”.

Pierwszy z pięciodniowych turnusów ruszy 25 czerwca, czyli tuż po zakończeniu roku szkolnego. Ostatnia, dziesiąta, grupa młodych kandydatów na kowbojów, opuści bramy westernowego miasta 31 sierpnia. TWINPIGS oczekuje na nieustraszonych traperów w wieku 6 – 12 lat.

Program przygotowany specjalnie dla nich zapowiada się bardzo różnorodnie i ekscytująco. Koloniści będą mogli skorzystać z ponad 40 atrakcji Parku, bezpiecznie, pod czujnym okiem wykwalifikowanych opiekunów i animatorów.

W TWIPIGS czeka na nich moc wrażeń. Przejażdżka na 22 metrowym młyńskim kole Far West, z którego można zobaczyć okolicę, i na karuzelach Trapera, czy Whisky (bezalkoholowej:). Wirtualne wycieczki w morskie głębiny, dzięki nowoczesnemu Batyskafowi, czy do Tajemniczego Podziemia w niezwykłym wagoniku. Będą seanse w kinie 5D i kapitalna zabawa w parkach linowych, rodem z filmów o poszukiwaczach skarbów.

W takich miasteczkach często dochodziło do kowbojskich porachunków, czy pojedynków rewolwerowców. Zdarza się to również w TWINPIGS, ale spokojnie, nikomu nic się nie stanie, a kaskaderzy i wirtuozi konnej jazdy, dadzą się sfotografować z bliska.

Z racji urokliwego położenia Parku na skraju lasu, zdecydowana większość zajęć odbędzie się na świeżym powietrzu. Uczestnicy półkolonii wezmą udział w grach plenerowych, podchodach oraz zdobędą sprawności i wiedzę Strażnika Dzikiej Natury. Będą mogli przyjrzeć się z bliska i pogłaskać kozy czy daniele, przejechać się na kucyku.

Przewidziano wizytę w Parku Wodnym Aquarion i unikalnym Muzeum Ognia, warsztaty ekologiczne, zajęcia artystyczne, przejażdżkę na stylizowanej na wiktoriańską karuzeli Żorzance.

A ponieważ restauracje Westernowego Parku Rozrywki TWINPIGS słyną – nie tylko w okolicy – ze wspaniałej kuchni, to dzieci oczywiście będą mogły się przekonać o słuszności tej opinii w trakcie wspólnych posiłków.

Krótka, jednorazowa wizyta w TWINPIGS to za mało. Dopiero kilkudniowy pobyt w Parku zapewnia możliwość dogłębnego poznania wszystkich jego atrakcji i „zakamarków”. Będzie trochę  (bo to wakacje) edukacji  i mnóstwo dobrej zabawy na dworze, pod dachem i w wodzie.

Można więc powiedzieć, że TWINPIGS zaprasza dzieci na półkolonie w wersji „all inclusive”.

zapisy już trwają – (32) 41 60 809

Poznaj nasze obiekty

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie: www.rpo.slaskie.pl